Kooperativa NBL 2023/24
Sezona:
sobota
23. 9.
18:00
BK REDSTONE Olomoucko
ERA Basketball Nymburk
středa
27. 9.
18:00
ERA Basketball Nymburk
SK Slavia Praha
Sportovní centrum Nymburk
sobota
30. 9.
17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
středa
4. 10.
18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
Sportovní centrum Nymburk
neděle
8. 10.
17:00
Sršni Photomate Písek
ERA Basketball Nymburk
středa
11. 10.
18:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
Sportovní centrum Nymburk
pátek
13. 10.
10:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
Sportovní centrum Nymburk
sobota
21. 10.
17:15
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
sobota
28. 10.
15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
Sportovní centrum Nymburk
sobota
11. 11.
15:00
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
Sportovní centrum Nymburk
sobota
18. 11.
18:00
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
neděle
26. 11.
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
středa
29. 11.
17:00
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
sobota
2. 12.
15:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
Sportovní centrum Nymburk
sobota
9. 12.
18:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
sobota
16. 12.
15:00
ERA Basketball Nymburk
Sršni Photomate Písek
Sportovní centrum Nymburk
středa
20. 12.
17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
sobota
30. 12.
17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
středa
3. 1.
18:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
Sportovní centrum Nymburk
sobota
6. 1.
18:00
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
sobota
13. 1.
15:00
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
Sportovní centrum Nymburk
sobota
20. 1.
18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
Sportovní centrum Nymburk
sobota
3. 2.
17:45
GEOSAN Kolín
ERA Basketball Nymburk
sobota
10. 2.
17:30
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
středa
28. 2.
18:00
ERA Basketball Nymburk
Basket Brno
Sportovní centrum Nymburk
sobota
2. 3.
15:00
ERA Basketball Nymburk
BK ARMEX Děčín
sobota
9. 3.
15:00
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
neděle
17. 3.
18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
středa
20. 3.
18:00
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
Sportovní centrum Nymburk
pátek
22. 3.
15:30
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
neděle
24. 3.
17:30
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
středa
27. 3.
17:00
Basket Brno
ERA Basketball Nymburk
sobota
30. 3.
17:30
BK ARMEX Děčín
ERA Basketball Nymburk
pondělí
1. 4.
15:00
ERA Basketball Nymburk
GEOSAN Kolín
čtvrtek
4. 4.
18:00
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
sobota
6. 4.
18:00
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
Sportovní centrum Nymburk
čtvrtek
18. 4.
18:00
ERA Basketball Nymburk
Čtvrtfinále play off KNBL
Sportovní centrum Nymburk
pátek
19. 4.
18:00
ERA Basketball Nymburk
Čtvrtfinále play off KNBL
Sportovní centrum Nymburk
pondělí
22. 4.
 
Čtvrtfinále play off KNBL
ERA Basketball Nymburk
úterý
23. 4.
 
Čtvrtfinále play off KNBL
ERA Basketball Nymburk
pátek
26. 4.
18:00
ERA Basketball Nymburk
Čtvrtfinále play off KNBL
Městská hala Poděbrady
Titulární partner
Partneři