VÍKEND S JEDNOU PROHROU

8. 10. 2024

Mladí hráči Akademie prohráli o víkendu jen jednou v Pardubicích, když jim do vítězství chyběly pouze 4 body. V ostatních zápasech slavili výrazné výhry.
  • 1. liga mužů

BK Lokomotiva Plzeň x Basketbal Polabí 86:79

Na palubovce Plzně bohužel prohráváme o sedm bodů. Utkání bylo velmi vyrovnané, bohužel v koncovce nám zkušenější soupeř odskočil a vedení udržel.

• Kadeti U17

BA Nymburk x BK Opava 85:64

Dnes jsme odehráli další venkovní utkaní tentokrat v Opavě. Do začátku zápasu jsme vstoupili agresivně a díky tomu jsme vedli o 10 bodu ve 4 minutě utkaní. Celé utkaní jsme si náskok udrželi i přes našich 28 ztrát a vezeme domu další výhru.

BA Nymburk x SK UP Olomouc 92:85

Do zápasu jsem měli výborný vstup, díky kterému jsme vyhráli první čtvrtinu 33:15. Bohužel jsme pak přestali agresivně bránit a hrát naši hru. V obraně i v útoku jsme dělali spoustu chyb díky kterým jsme měli 23 ztrát.

• Mladší žáci U14

BA Young Diamonds × BA Nymburk 43:94

Dnes jsme odehráli venkovní utkání proti týmu z Litomyšle. Zápas jsme měli od začátku až do konce plně pod kontrolou a došli jsme si tak pro jasnou výhru. Všem klukům patří veliká pochvala za předvedené nasazení.

BK VIVIDBOOKS Pardubice x BA Nymburk 72:75

Po dobrém vstupu do zápasu jsme ve 2/4 soupeře pustili mírně před sebe. Od 3/4 jsme stáhli náskok a skóre se po zbytek zápasu přelévalo ze stranu na stranu. V koncovce jsme si udělali menší náskok, který jsme udrželi až do konce zápasu. Všem klukům patří veliké díky za vzájemnou podporu a velikou bojovnost v zápase.

• Nejmladší minižáci U11

NBK Juventa Milovice x TJ Sokol Pečky 70:31, 48:6

V prvním zápase to v první a druhé čtvrtině nebylo z naší strany to pravé ořechové a se soupeřem z Peček jsme hráli tou dobou vyrovnaný zápas. Ve třetím a čtvrtém dějství a i v celém druhém zápase jsme přepnuli na vyšší level, kdy jsme byli ve všech herních činnostech lepším týmem a zaslouženě jsme si připsali dvě výhry. V dnešním dvojutkání se prosadili všichni naši hráči, ale zůstáváme nohama na zemi, čeká nás ještě hodně práce.

úterý 8.10. - 19:00