PRVNÍ ZÁPASY SEZONY 2024/25

17. 9. 2024

Mistrovské zápasy sezony 2024/25 zahájili junioři, mladší žáci a starší minižáci. Krátký přehled jejich zápasů najdete níže
  • Junioři U19

USK Praha x BA Nymburk 63:72

Junioři vstupují do sezóny výhrou na Folimance! Po většinu utkání jsme udržovali mírné vedení, které jsme v koncovce uhájili. Klíčová byla solidní obrana a dobrá práce na doskoku.

Sokol Pražský x BA Nymburk 63:76

Junioři vítězí i ve druhém venkovním utkání tohoto víkendu. Na palubovce Sokola Pražského byl v první půli aktivnější tým domácích a zaslouženě vedl v poločase. Ve druhé půli však převzal otěže utkání náš tým. Naše kvalita se potvrdila především v posledním dějství, které jsme vyhráli rozdílem 11 bodů a koncovku jsme tak měli pod kontrolou.

• Mladší žáci U14

USK Praha x BA Nymburk 74:69

Celý zápas byl velmi vyrovnaný a bojovný. Většinu zápasu jsme mírně vedli, bohužel ke konci 4. čtvrtiny jsme udělali pár chyb, které soupeř využil k rychlému skórování a my už jsme na ně nedokázali odpovědět.

Jižní Supi x BA Nymburk 58:93

Po včerejší prohře na USK jsme si u Jižních Supů spravili náladu. Celoplošná obrana, rychlý protiútok, to byla naše přednost. Větší množství ztrát, které ale pramení ze snahy hrát velmi rychle. Kluci odvedli velice slušnou práci.

• Starší minižáci U13 BA

Nymburk x BC Benešov 40:35

Odehráli jsme bojovné utkání, které jsme dotáhli do vítězného konce. Kluci se snažili a po většinu utkání jsme vedli. STATISTIKY K DOHLEDÁNÍ ZDE: https://stc.cbf.cz/souteze.html

BA Nymburk x BC Wizards 71:14

Kluci předvedli dobrý výkon, utkání měli celou dobu pod kontrolou. Přesto se našly chyby jak v obraně tak útoku, na kterých budeme muset dále o tréninku pracovat.

NBK Juventa Milovice x BC Wizards Újezd nad Lesy 92:19

Dnes jsme odehráli naše první domácí utkání v letošní sezóně, a to s plnou silou proti týmu BC Wizards Újezd nad Lesy. Naši kluci předvedli skvělý výkon od samého začátku až do konce, kdy se jim podařilo získat výrazné vítězství s konečným skóre 92:19. Hráči prokázali skvělou týmovou spolupráci a nasazení, díky čemuž jsme zaznamenali úspěšný vstup do sezóny. Děkujeme všem fanouškům za podporu a těšíme se na další zápasy!

NBK Juventa Milovice x BC Benešov 41:35

Dnes jsme se na domácí palubovce postavili proti týmu BC Benešov a byli jsme svědky napínavého zápasu. Naši kluci od začátku zápasu ukázali velkou odhodlanost a bojovného ducha. I přes to, že soupeř z Benešova kladl tuhý odpor a držel krok, naši hráči neustále tlačili dopředu, nevzdávali se a bojovali o každý míč.

Zápas byl vyrovnaný, skóre se pohybovalo na obě strany, ale postupně se začalo ukazovat, že domácí tým má více sil.

Nakonec se naše úsilí vyplatilo a po tvrdém boji si z dnešního utkání odnášíme vítězství 41:35. Kluci ukázali nejen fyzickou zdatnost, ale také velkou bojovnost a týmového ducha, což je dovedlo k této druhé výhře během víkendu. Všichni fanoušci a trenéři jsou na ně právem hrdí, protože každý z nich nechal na hřišti maximum.

středa 11.9. - 15:00