MLADŠÍ MINIŽÁCI VÁLCOVALI

22. 10. 2024

Všechny mládežnické týmy dokázaly své soupeře přehrát a zvítězit. Nejvyrovnanější zápas zvládli s Brnem kadeti, mladší žáci svou hrou ve dvojzápase pod sebe stlačili Hradec Králové a nejsnazší práci měli mladší minižáci, kteří porazili Pečky dvakrát rozdílem více než sta bodů.
  • Muži Polabí

LYNX Liberec x Basketbal Polabí 94:69

Na palubovce Liberce jsme bohužel opět prováhali začátek utkání. Soupeř nám velmi brzy odskočil a přesto, že posledních 30 minut utkání nebylo špatných, prohráváme vysoko 69:94.

• Kadeti U17

BA Nymburk x Tygři Brno 73:65

Hráči U17 dnes odehrály své první domácí utkání proti týmu Tygři Brno. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný hlavně díky našemu laxnímu nasazení, ale i tak si nakonec na konto připisujeme další výhru.

BA Nymburk x Basket Brno 68:50

Hráči U17 dnes odehráli důležité utkání proti týmu Basket Brno, které jsme vyhráli zejména díky obranému doskoku a agresivitě v obraně.

• Mladší žáci U14

BA Nymburk x Královští Sokoli 68:47

Dnes U14 odehráli další domácí utkání proti Královským Sokolům. Od začátku jsme hráli svou hru a soupeři jsme bodově odskočili. Bohužel ve třetí čtvrtině přišel zkrat a soupeř snížil na rozdíl pouhých 6 bodů. Kluci poté opět začali makat a utkání jsme nakonec vyhráli o 21 bodů.

Královští Sokoli x BA Nymburk 51:90

Dnes U14 vyhráli proti Královským Sokolům rozdílem 39 bodů. Hráli jsme pěkný kolektivní basketbal a bereme další důležitou výhru.

• Mladší minižáci U12

BA Nymburk x Pečky 135:8, 122:9

Do zápasu jsme šli s tím, že si zahrajeme se slabším soupeřem. Hráči měli za úkol hrát ve hře hlavně akci hoď a běž, skvěle tento úkol zvládli a skóre byla jen třešnička na dortu.

• PŘÍPRAVKA

BA Nymburk v neděli pořádala turnaj Šmoulinky. Všechny děti si krásně zahrály, každém zápase všechny týmy dokázaly skórovat a děti odcházely s úsměvem na tváři.

Pořadí

1. BK Studánka Pardubice
  2. ⁠BC Benešov
  3. ⁠BC Jablonec
  4. ⁠BA Nymburk

Děkujeme všem rodičům za podporu v hledišti a rozhodčím za skvělé vedení zápasů.

sobota 19.10. - 17:30